Ο Βασίλης Σπανούλης γιόρτασε τα 41α γενέθλιά του μαζί με την οικογένειά του και η σύζυγός του, Ολυμπία Χοψονίδου, «εμφάνισε» τις χαρούμενες στιγμές, με αναρτήσεις στα social media.
Ο πρώην αρχηγός του Ολυμπιακού και νυν προπονητής του Περιστερίου απόλαυσε μια ιδιαίτερη τούρτα με θέμα την παιδική ταινία κινουμένων σχεδίων «Αρχηγός από κούνια» και με το μήνυμα «Boss Coach».
![Βασίλης Σπανούλης...ετών 41 Βασίλης Σπανούλης](/wp-content/uploads/2023/08/%CE%A3%CF%84%CE%B9%CE%B3%CE%BC%CE%B9%CF%8C%CF%84%CF%85%CF%80%CE%BF-%CE%BF%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-183.png)
Η σύζυγος του Βασίλη Σπανούλη ανέβασε αρχικά -σε story στο instagram- μία κοινή τους φωτογραφία, στην οποία ο Έλληνας κόουτς την κρατάει στην αγκαλιά του. «Χρόνια πολλά μωρό μου» ανέφερε το σχόλιο.
![Βασίλης Σπανούλης...ετών 41 Βασίλης Σπανούλης](/wp-content/uploads/2023/08/%CE%A3%CF%84%CE%B9%CE%B3%CE%BC%CE%B9%CF%8C%CF%84%CF%85%CF%80%CE%BF-%CE%BF%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B7%CF%82-182.png)
Φυσικά, από αυτή την γιορτινή ατμόσφαιρα δεν θα μπορούσε να λείπει και μια οικογενειακή φωτογραφία. Βασίλης Σπανούλης και Ολυμπία Χοψονίδου φωτογραφήθηκαν μπροστά από την τούρτα, μαζί με τα έξι του παιδιά.